Lokalita

The Chill Resort sa nachádza len 3 minúty od Liptovskej Mary a 5 minút od Bešeňovej v katastrálnom území Partizánskej Ľupče. Okolie poskytuje množstvo možností pre aktívny, ale aj pasívny oddych na dosah pár kilometrov. Oddychujte tak, ako to máte najradšej.

Atraktívne lokality pre aktívny ale aj pasívny oddych na dosah pár kilometrov.

Vodné atrakcie

Bešeňová

Čas cestovania: 5 min.

Jedinečnosť Liptova spočíva aj v kombinácii aktívneho relaxu a oddychu v teplých termálnych prameňoch aquaparkov. Tie ponúkajú množstvo tobogánov a atrakcií pre deti a vynikajúci relax pre dospelých v podobe vitálnych a wellness svetov s výhľadom na Tatry, ktoré môžu obdivovať priamo z bazénov.

Zisti viac

Liptovská Mara

Čas cestovania: 3 min.

Liptovská Mara je vodné dielo medzi Liptovským Mikulášom a Ružomberkom, ktoré sa nazýva aj „Liptovské more“. Je súčasťou systému priehrad Vážskej kaskády. Celkovým objemom 360,5 mil. m3 je najväčšou vodnou nádržou na Slovensku.

Zisti viac

Tatralandia

Čas cestovania: 17 min.

Tatralandia je areálom vodnej zábavy s ubytovaním a zároveň jediným, kde si môžete vyskúšať surfovanie na divokých vlnách Surf Waves Tatralandia. Nachádza sa v regióne Liptov, v oblasti s množstvom kultúrnych pamiatok, svojráznou ľudovou kultúrou a folklórom. Liptov obklopujú najväčšie slovenské hory Vysoké a Nízke Tatry, ako aj Veľká a Malá Fatra či Chočské vrchy.

Zisti viac

Šport a turistika

Jasná

Čas cestovania: 30 min.

Najväčšie lyžiarske stredisko na Slovensku Jasná, sa na jeseň mení na pohodovú destináciu pre aktívny oddych a rodinné výlety, s tými najkrajšími výhľadmi aké si len viete predstaviť.

Zisti viac

Malinô Brdo

Čas cestovania: 18 min.

Ružomberok – Malinô Brdo sa nachádza v krásnom prostredí Veľkej Fatry v nadmorskej výške 545 až 1 209 m n. m. Je umiestnené asi 1 km od centra mesta Ružomberok v príjemnom prostredí Hrabovskej doliny.

Zisti viac

Donovaly

Čas cestovania: 30 min.

Obec Donovaly, píšuca svoju históriu od roku 1565 sa nachádza v strede Slovenska, medzi dvoma veľkými pohoriami – Veľká Fatra a Nízke Tatry v nadmorskej výške 990 metrov.

Zisti viac

Vlkolínec

Čas cestovania: 25 min.

To najcennejšie, čo k Ružomberku patrí, je podhorská osada Vlkolínec. Vo Vlkolínci sa zachovala pôvodná architektúra a štruktúra horskej osady želiarov, pastierov a drevorubačov.

Zisti viac

Demänovka

Čas cestovania: 18 min.

V regióne Liptov nájdete približne 50 turistických chodníkov v celkovej dĺžke takmer 11 200 km. Nachádzajú sa v Západných Tatrách (časť Národného parku Vysoké Tatry), v Národnom parku Nízke Tatry, v Národnom parku Veľká Fatra a v Chočských vrchoch.

Zisti viac

Západné Tatry - Roháče

Čas cestovania: 25 min.

Roháče sú časť Západných Tatier. Roháčom kraľujú mohutné končiare Ostrého Roháča a Plačlivého, Volovca, Rákoňa, Troch kôp, Baníkova, Skriniarok, Salatína, Brestovej, ktoré tvoria typickú vysokohorskú skupinu s dokonale vyvinutými glaciálnymi formami.

Zisti viac

Chopok - Sever

Čas cestovania: 30 min.

Jasná je najväčšie lyžiarske stredisko na Slovensku. Dominantou strediska je vrchol Chopok, kde sa nachádza panoramatická terasa s reštauráciou. Jasná sa rozprestiera na území dvoch regiónov: severná časť na Liptove a južná na Horehroní.

Zisti viac

Múzeá a hrady

Zuberec

Čas cestovania: 35 min.

Múzeum oravskej dediny je múzeum v prírode. Jeho úlohou je priblížiť návštevníkom objekty ľudovej architektúry a ich zariadenie. Snaží sa ukázať vnútorné usporiadanie sídel a ich vonkajšie prostredie – polia, lúky, pasienky, ktoré súviseli s obživou.

Zisti viac

Oravský hrad

Čas cestovania: 40 min.

Jednou z najväčších turistických atrakcií severného Slovenska je Oravský hrad, vybudovaný na skale nad riekou Orava v Oravskom Podzámku ako „orlie hniezdo“. Hrad začali budovať na mieste starého dreveného hrádku po tatárskom vpáde v roku 1241.

Zisti viac

Investujte zmysluplne


Ak hľadáte bezpečnú investíciu s vysokou pridanou hodnotou a stabilnou návratnosťou, apartmánové domy v The Chill Resort sú správna voľba.

Kontaktujte nás